Start Project

www





START School of Code: Full Stack Developer Bootcamp
Monday, 26 Oct 2020 - Thursday, 18 Mar 2021
Σεράφειο δήμου Αθηναίων
Αθήνα

Free
Eισαγωγή στο WooCommerce για e-shops - Online
Tomorrow
Online


Free
Εισαγωγή στις βάσεις δεδομένων και στην SQL - Online
Wednesday, 02 Dec 2020
Online


Free
Εισαγωγή στο Word - Online
Wednesday, 02 Dec 2020
Online


Free
Εισαγωγή στον Προγραμματισμό με το Minecraft - Online
Thursday, 03 Dec 2020
Online


Free
Eισαγωγή στο Excel - Online
Friday, 04 Dec 2020
Online


Free
Internet & Ασφάλεια σε Windows και Social Media - Online
Monday, 07 Dec 2020
Online


Free
Εισαγωγή στα Windows 10 - Online
Tuesday, 08 Dec 2020
Online


Free
Εισαγωγή στo Linux - Online
Wednesday, 09 Dec 2020
Online


Free
Εισαγωγή στο PowerPoint - Online
Thursday, 10 Dec 2020
Online


Free
Εισαγωγή στο Word - Online
Friday, 11 Dec 2020
Online


Free
WordPress: εργαλείο για τη διαχείριση μιας ιστοσελίδας - Online
Monday, 14 Dec 2020
Online


Free
Εισαγωγή στις βάσεις δεδομένων και στην SQL (για προχωρημένους) - Online
Tuesday, 15 Dec 2020
Online


Free
Eισαγωγή στο WooCommerce για e-shops - Online
Wednesday, 16 Dec 2020
Online


Free
Επεξεργασία εικόνας με τη χρήση του Canva - Online
Thursday, 17 Dec 2020
Online


Free
Εισαγωγή στα Windows 10 - Online
Monday, 21 Dec 2020
Online


Free
Internet & Ασφάλεια σε Windows και Social Media - Online
Tuesday, 22 Dec 2020
Online


Free
Εισαγωγή στις βάσεις δεδομένων και στην SQL - Online
Wednesday, 23 Dec 2020
Online


Free
Eισαγωγή στο Excel - Online
Thursday, 24 Dec 2020
Online


Free
WordPress: εργαλείο για τη διαχείριση μιας ιστοσελίδας - Online
Monday, 28 Dec 2020
Online


Free
Εισαγωγή στα Windows 10 - Online
Tuesday, 29 Dec 2020
Online


Free
Eισαγωγή στο WooCommerce για e-shops - Online
Wednesday, 30 Dec 2020
Online


Free
Εισαγωγή στο PowerPoint - Online
Thursday, 31 Dec 2020
Online


Free