ΙΝΣΕΤΕ

www

Διεύθυνση Εκπαίδευσης ΙΝΣΕΤΕ

Ο εκπαιδευτικός πυλώνας του ΙΝΣΕΤΕ σχεδιάζει και υλοποιεί εκπαιδευτικές δράσεις που ενδυναμώνουν, αναπτύσσουν, ενημερώνουν και κινητοποιούν τον σπουδαιότερο παράγοντας της τουριστικής εμπειρίας: Τον ΑΝΘΡΩΠΟ.

Με κεντρικό σύνθημα το «Συνδέοντας τον Τουρισμό με τους Ανθρώπους του» η Διεύθυνση εκπαίδευσης του ΙΝΣΕΤΕ  μελετάει τις εκπαιδευτικές ανάγκες των επαγγελματιών, ταξιδεύει στους ελληνικούς προορισμούς, γνωρίζει τους ανθρώπους και τις ιδιαιτερότητες του κάθε τόπου και των επιχειρήσεων του και μαζί με μία, συνεχώς εξελισσόμενη και δυναμική ομάδα συνεργατών, διοργανώνει σεμινάρια, συνέδρια και συνάπτει στρατηγικές συνεργασίες, που στόχο έχουν την ενδυνάμωση και την ανάπτυξη των δεξιοτήτων, των ικανοτήτων και της κουλτούρας των ανθρώπων του τουριστικού τομέα.





Αίτηση εκπαιδευτή - Συντονιστή εκπαιδευτικών προγραμμάτων ΙΝΣΕΤΕ
Saturday, 01 Aug 2020 - Saturday, 01 Jan 2022
Online


Free
eCornell Online Courses
Saturday, 01 Aug 2020 - Monday, 31 Jan 2022
Greece


$190.00
eCornell Online Courses & Certificates
Saturday, 01 Aug 2020 - Monday, 31 Jan 2022
Online


$325.00
CRISIS MANAGEMENT, assess, plan, communicate
Today
Online


€50.00
ΓΛΥΚΑ ΖΑΧΑΡΟΠΛΑΣΤΕΙΟΥ | Σύγχρονες Τεχνικές
Thursday, 04 Mar 2021 - Friday, 05 Mar 2021
Online


€50.00
F&B COST CONTROL MANAGEMENT, restaurant sustainable growth
Monday, 08 Mar 2021 - Friday, 19 Mar 2021
Online


€50.00
SEACUTERIE ΘΑΛΑΣΣΙΝΑ ΑΛΛΑΝΤΙΚΑ | Παράδοση & Καινοτομία
Monday, 08 Mar 2021 - Tuesday, 09 Mar 2021
Online


€50.00
Hotels 4 Climate | επιχειρώ για το κλίμα
Tuesday, 09 Mar 2021 - Thursday, 18 Mar 2021
Online


Free
DEVELOPING & COMMUNICATING VISION & STRATEGY, shaping our company’s future
Tuesday, 09 Mar 2021 - Thursday, 18 Mar 2021
Online


€50.00
SERVICE EXCELLENCE, the art of guest focus
Thursday, 11 Mar 2021 - Friday, 12 Mar 2021
Online


€35.00
COACHING & NLP, empowering individuals & teams
Tuesday, 16 Mar 2021 - Thursday, 18 Mar 2021
Online


€45.00
COMPLAINT HANDLING, for Hotels and Restaurants
Monday, 22 Mar 2021 - Wednesday, 24 Mar 2021
Online


€50.00
PERFORMANCE MANAGEMENT, effectiveness in action
Monday, 22 Mar 2021 - Wednesday, 24 Mar 2021
Online


€50.00
SOCIAL MEDIA MARKETING, strategy, content & campaigns
Monday, 29 Mar 2021 - Wednesday, 31 Mar 2021
Online


€50.00
ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΕΣ ΣΥΓΧΡΟΝΗΣ ΕΛΛΗΝΙΚΗΣ ΚΟΥΖΙΝΑΣ | Ψάρια & Θαλασσινά
Thursday, 01 Apr 2021 - Friday, 02 Apr 2021
Online


€50.00
HOUSEKEEPING MANAGEMENT, operations & leadership
Monday, 05 Apr 2021 - Thursday, 08 Apr 2021
Online


€50.00
DIGITAL MARKETING FUNDAMENTALS, from strategy to planning
Monday, 12 Apr 2021 - Thursday, 15 Apr 2021
Online


€50.00